2020 Alfa Romeo Giulia GTV Cloverleaf на ринку України

Короткобазні дводверки на базі седану Джулії повернуться до ринку України у 2020 роцi під ім’ям Cloverleaf Alfa Romeo GTV. Знаковий задньопривідний седан Джулія вже відродив колишній імідж італійського бренду. Тепер черга за GTV. Текст Олександр Федорченко. Рендер зображення Drive-My Україна.


ЕЛЕКТРИЧНА ПОТУЖНІСТЬ

GTV що природно, буде нішева модель, з двома дверима, спортивний кузов не матиме дизельний моторiв в своєму арсеналі – тільки топ версії Green (QV). Модельна гамма буде надана 2,9-літровий бензиновий двигуном V6, Guilia QV і гібридна версія, яку Альфа називає електронний надув, з додатковим джерелом енергii на основі літій-іонна (і можливо, подібним система KERS рекуператор енергія), який буде додавати більше 100л.с до потужності бензинового V6 і передавати крутний момент через 8 ступінчасту АКП ZF і трансмісію з Постійним повним приводом.

 


Clipped Cloverleaf Alfa Romeo’s ambitious comeback has already resurrected the iconic Giulia badge

2020 Alfa Romeo Giulia GTV Cloverleaf на ринку України 

ПОВЕРНЕННЯ GIORGIO

Платформа Giorgio компанії Альфа Ромео, яка формує основу для незліченних моделей всього концерну Chrysler / Jeep, стане основою наступного покоління GTV. Ці модульні блоки орієнтовані на повному приводі і має в своєму інженерної основі оптимального розподілу ваги по осях 50:50.


БІЛЬШЕ, НІЖ СТИЛЬ ЖИТТЯ

Нова GTV окрім крутого стайлінгу та  іміджу також буде цілком зручним і функціональним автомобілем на кожен день з великим багажником і задніми сидіннями для двох дорослих пасажирів.


ТРИ МАЛЕНЬКИ ЛIТЕРИ

Перший бейдж GTV, що в перекладі з італійського “швидкий туризм”, або буквально “швидкий великий турер” був на двухдверной версії седана Guilia 1960-середини х років серії 105. Він також з’являвся на серії моделей Альфетта (включаючи GTV6, побудований SA) в сімдесятих роках, перш ніж прикрасити гострий дзьоб купе від Pininfarina, який був головний двомісний спортивний автомобіль компанія в період з 1994 по 2004 році.

GTA 1965-1971

Alfetta 1972-1987

GTV 1994-2004

 


 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

RECOMMEND BLOGS