Новини

2019 Audi Q3

Hits: 1626
Alex Fedorchenko
Rating:
( 0 Rating )
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Зовсім дорослий... компанія Audi представила новий Q3. Молодший кросовер родини Q перейняв багато від своїх старших братів. Що саме?


AUDI Q3 АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ

Audi Q3 2019 модельного року помітно додав у розмірах. Так, новинка стала на 97 довше і на 25 мм ширше свого попередника, а відстань між осями збільшилася на 77 мм. Так що тепер у другому ряду стало помітно просторіше. За рахунок виросла колісної бази інженерам вдалося викроїти додатковий запас місця в області голови, колін і плечей. Крім того, пасажири другого ряду отримали можливість регулювати задні сидіння по довжині - в діапазоні 150 мм. Об'єм багажного відсіку також підріс. При піднятих спинках задніх крісел його обсяг варіюється від 530 до 675 л, а при складеному обсязі корисного простору збільшується до 1525 л. За доплату можна навіть оснастити п'яті двері електроприводом і системою дистанційного відкриття - рухом ноги під бампером.


2019 Audi Q3
2019 Audi Q3

Що з обладненням?

З цим теж повний порядок. Audi Q3 нового покоління запозичив у старших моделей Q-сімейства і обладнання. Наприклад, новий кросовер отримав фонову підсвічування салону (вибрати можна один з 30 кольорів), двозонний клімат-контроль, обігрів керма і панорамний дах. Правда, все це обладнання будуть пропонувати за доплату.

Головне ж нововведення в інтер'єрі нового Audi Q3 - це "цифрова концепція управління". Така ж, як і у більш дорогих моделей марки. Уже в базі кросовера оснащується 10,25-дюймовий цифровий приладова панель. Центральний сенсорний дисплей розмір 8,8 дюйми покладені базова комплектація. Але за доплату можна буде замовити екран розміром 12,3 дюйма.

У Європі продажі нового Audi Q3 почнуться вже в листопаді цього року. Сподіваємося, що до нас новинка добереться лише трохи пізніше. Поки що в Audi анонсувала чотири доступні для нового Q3 двигуна. Всі мотори (дизельні та бензинові) - це рядний «четвірка», що розвиває потужність від 150 до 230 к.с. На вибір покупцям запропонують 6-ступінчасту "механіку" або 7-ступінчастий «робот» S ​​Tronic з двома зчепленнями. Базовий кросовер отримає привід на передні колеса, для старших виконань передбачений повний привід чотири.

Нова система Audi Drive Select дозволяє водієві вибирати аж з шести різних режимів руху.


БЕЗПЕКА

У Audi впевнені, що новий Q3 стане одним з найбезпечніших автомобілів у своєму класі. Список асистують систем великий. Так, можна буде замовити систему автоматичного паркування або адаптивний асистент руху.

Інтер'єр нового Audi Q3 був повністю перероблений. Слідом за старші моделі марки нового кросовера відмовився від більшості аналогових кнопок. Приладова панель тепер цифрова вже в базі.

БАГАЖНИЙ ВІДСІК став більше. І це, звичайно ж, хороша новина. Крім того, за доплату для нового Audi Q3 запропонують систему зберігання - сітки і гачки.

ПЕРЕДНІЙ ПРИВІД буде у машин в початкових комплектаціях. Дорожчі версії оснастять системою чотири на чотири (повний привод). А ось інформація про мотори буде пізніше.

Зі зміною поколінь Audi Q3 став просторніше. Пасажири другого ряду тепер будуть відчувати себе набагато вільніше, навіть зможуть регулювати сидіння по довжині.

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet
More about: | | |

Drive-My.COM MEDIA EN/UK based is United Kingdom’s top cars/retro/classic/modern/tuning/moto/commercial news, test drive, classic cars and classifieds. For car advertisement be it an RETRO/CLASSIC/OLD-TIMER/NEW-TIMER, Coupe, MPV, SUV, Luxury Car, Commercial vehicle, OPC car or even an auction car. We update you with latest information on new car prices from both parallel importers and car authorised dealers with brands such as Aston-Martin, Bristol, TVR, Bentley, Ford, Porsche, Jaguar, Land Rover, Citroen, Tesla, DS, Alfa Romeo, Subaru, Toyota, Acura, Honda, Nissan, Audi, Kia, Hyundai, Volkswagen, Volvo, Mitsubishi, BMW, Mercedes-Benz. Find new car pricelists, new car promotions, new car reviews, latest car news, car reviews & car insurance UK. We are also your information hub for parking, road tax, car insurance and car loan, car audio, car performance parts, car discussion, motor insurance, car grooming, car rental, vehicle insurance, car insurance quotation, car accessories, car workshop, & car sticker, tuning, stance and Cars Clubs

Our Drive-My EN/UK site use cookies